| perfectsmile12345 a întrebat:

de curand mi-am instalat windows-u iar cand am vrut sa bag firul de internet nu mergea specific ca nu am nici-un program pe calculator.

Răspuns Câştigător
| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Instaleaza driverul pentru placa de retea lan cu 3dp download de pe softpedia scoti toate driverele ce iti trebuie pentru windows si placile din calc

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Ai greșit categoria, ne pare rău!

| perfectsmile12345 explică (pentru LeMousiqe):

Si ce-i daca am gresit categoria zii ca nu stii sa raspunzi la intrebare si gata

| LeMousiqe a răspuns (pentru perfectsmile12345):

Da n-am nimic in potrivă, dar fiecare suntem buni la o categorie, trebuia să pui întrebarea unde sunt cei mai potriviți să te ajute, eu chiar nu știu să iți raspund. Deci dacă vrei un răspuns bun trebuie să pui o categorie potrivită n/am nimic cu tinewinking.