| P3trutz a întrebat:

Buna TPU de ex as lati banda de net adica asta ar insemna sa maresc viteza de internet, dupa ce am marito si dau speedtest.net vad viteza. Cum pot sa readuc viteza normala la net pe care am primit-o cand am bagat internetul de la provider? Va rog mult sa-mi spuneti! pentru. raspuns corect ofer

1 răspuns:
| elycrissro a răspuns:

Nu poti mari viteza decat daca ai refacut contractul cu providerul tau pentru marire de viteza.
Ca sa revi la viteza initiala trebuie sa urmezi aceiasi pasi.

Nu poti mari cu programe auxiliare, nu te lua dupa titluri de programe tip (mareste viteza la internet de 500 de ori) este o minciuna imensa.
Cat iti da providerul atat ai parte.

http://www.byetsoft.com/......ideo.htmlb