| Loredana244 a întrebat:

Din greseala am sters numerele de telefon de pe cartela SIM si nici nu le-am salvat pe telefon sad (NOKIA - model mai vechi, fara camera, chestii din astea, e simplu!) cum fac sa le am inapoi? va rog frumos am nevoie de un raspuns urgent! dau funda la cel mai bun raspuns si desigur si folositor! va rog ajutati-ma! sadcrying

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu prea mai ai cum din păcate.Ar fi o variantă cu reușită de 0.5% și anume cu un adaptor, un PC și Recuva, dar asta e doar teoretic, practic nu știu.Succes

| Loredana244 explică (pentru DeyCj):

Aaa...ok m-ai cam descurajat.dar oricum iti multumesc! crying

| EU19 a răspuns:

Un fisier care a fost sters definitiv nu mai poate fi recuperat.De aici si definitiv.Cea mai buna solutie este sa vorbesti cu prieteni si sa-ti recuperezi numerele "manual"

| Loredana244 explică (pentru EU19):

Pai asta-i problema! telefonul nu este al meu, ca sa pot recupera numerele de telefon de la prieteni; este al tatalui meu..multumesc de raspuns big grin