| TripleKill16 a întrebat:

Se poate ca un telefon sa nu citeasca toate numerele de pe cartela? Am o problema am salvat nr de pe tel vechi si l-am bagat in cel nou si nu citeste unele nr...

1 răspuns:
| Alexandra1717 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cand mi-am schimbat telefonul deoarece nu toate numere erau trecute pe cartela. Poti incerca sa bagi cartela in vechiul telefon si sa le muti pe toate in cartela sau poti incerca sa te duci la un magazin Vodafone, Orange, Cosmote( depinde pe ce retea esti) si te vor rezolva ei. SUCCES!