| vladutzi011 a întrebat:

FUNDA-VOT!
Am windows 7 pe un laptop DELL.
Am o problema cu taskbar-ul:Era setat pe Windows Basic si o data cand am prnit PC-ul a devenit Windows Classic si nu se schimba la loc. Apare ca e pe Windows Basicsi daca schimb pe Windows Classic se face putin diferit la culoare,daca dauapoi la Windows Basic nu isi revine,tot Windows Classic ramane.
Am problema asta de ceva luni,deci nu strica nimic, dar nu imi place Windows Classic.
PLEASE, AJUTATI-MA. FUNDA si VOT.

Răspuns Câştigător
| SILvyw a răspuns:

Dai clic 2 pe taskbar apoi "properties" si gasesti acolo happy

| vladutzi011 explică (pentru SILvyw):

Am incercat dar daca schimb pe altul tot asa ramane...dar cica-i basic.si tot asa ramane... oricum esti singurul care a raspuns deci iti dau funda!

1 răspuns: