| zuzuso a întrebat:

Imi puteti si mie niste laptop-uri HP bune dar ieftine, deoarece vreau sa mi-l iau din banii mei si nu am decat 13 ani.

13 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Gasesti configuratii mai bune in bugetul tau si la alta marca, nu doar HP.
http://www.emag.ro/......--pA1D18EA

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Eu in loc de laptop ti-as recomanda sa iti iei un telegon misto, haine (vine vara) etc.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Hp compaq presairo cq565 e foarte bun il am eu doar ca are niste taste mai slabute este cam 16 milioane

| mat31new a răspuns:

Cati bani vrei sa dai pe el?

| zuzuso explică (pentru mat31new):

As vrea sa dau maxim 25 de milioane pe el. 12 milioane pana atunci cand o sa vreau sa mi-l iau ii am asigurati, o sa vad cum o sa fac rost de restul dar vreau sa merite banii.

| mat31new a răspuns:

Vezi daca iti place asta http://www.emag.ro/......--pQJ300EA

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Pai, ce suma poti avea la 13 ani?
un laptop poate fii 1000 sau 3000 lei.

| zuzuso explică (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Nu cred ca la 10 mil laptop-urile sunt bune si din cate stiu cele HP nu sunt atat de ieftine.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns (pentru zuzuso):

Http://www.notebookreview.com/best_laptops/
eu am spus al unui laptop in general, nu prea ma pricep.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.emag.ro

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/laptopuri-reducere.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa