| dutzu0902 a întrebat:

Imi puteti zice niste aplicatii pentru un Samnsung galaxy trend lite? Are android 4.1.2

Răspuns Câştigător
| thisisMirel a răspuns:

Subway Surf, Temple Run 2, Angry Birds,Cut the Rope,Bad Piggies,Air Penguin,Benji Bananas,Chicken Invaders,Deer Hunter,Dr. Newton,Dr. Driving,Drag racing,Dumb Ways to Die,Fazan,Flick Shoot,Flow,Fruit Ninja, Jetpack Joyride, Logo Quiz, iStunt 2, Instagram,Hill Climb Racing,Pottery,Minion Rush,Pou, Ski Safari, Traffic RacerVector, Spider Guy, Tetris...