| CrAzYbOy1332 a întrebat:

Imprimanta mea scoate foi albe,dar daca ii dau sa copieze ceva o face, iar de cate ori scot ceva de pe calculator scoate foaia alba.Are tus si tot ce are nevoie.Va rog raspunde-ti rapid am nevoie de ea.
P.S. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Pai daca soui ca soate foii albe la orice dai sa copieze si ca are tot ce ii trebuie in ea nu stiu ce sa zic poate nu ai mai folosit-o demult si s-a uscat tusul in ea. Si mie mi s-a intamplat.
P.s: Parerea mea acum nu stiu daca e asta exact.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| CrAzYbOy1332 explică (pentru Λησηумσцѕ):

Eu cred ca daca era uscat tusul nu mai putea sa copieze.

| Λησηумσцѕ a răspuns (pentru CrAzYbOy1332):

Acum nu stiu daca asta e ca si mie mi s-a intamplat si am dus cartusurile de tus la un specialist in imprimante si mi-a zis ca sunt uscate si nu au mai fost folosite demult. Si de aceea nu mai mergea sa copiez ceva.