| xRobertx a întrebat:

in primul rand scuze de categorie! Deci pcul meu nu stiu ce are deci bag mousu si tastatura in usb le recunoaste pe amandoua si cand se incarca windowsu se sting si nu mai merg dar inainte sa se deschida merg am intrat acolo in setari si merge. dar cand apare welcome se sting dc? Dau funda detoate

1 răspuns:
| iiRadu a răspuns:

Sunt dezactivate din Control Panel incearca cu un Mouse stil vechi nu prin usb sa activezi functiile daca nu merge Poti sa iti reinstalezi Windowsul.