| SoulReaver a întrebat:

In ultimul timp cand stau pe calculator mai mult se blocheaza din senin... Cand ma joc, cand ma uit la youtube, cand stau pe internet, etc. Praf nu are, windows-ul e facut nou (ma gandeam ca asta ar fi problema). Ar putea fi harddisk-ul? sau sursa? Hdd-ul face zgomot dar functioneaza. Va rog ajutati-ma. Stima.

Răspuns Câştigător
| aiuritulpunctro a răspuns:

Praf: incearca sa-l sufli cu un compresor (sau la o vulcanizare)
memorie: incearca un memtest (gasesti pe orice CD de linux)
placa de baza: condensatori umflati
cpu, sursa, hdd... mai greu

3 răspunsuri:
| dragos1294 a răspuns:

Ar putea fi din cauza coolerului de la procesor, nu mai raceste procesorul cum trebuie sau din hdd verifica hdd-ul cu programul mhdd

| dudeman13 a răspuns:

Ooow... bro ai incredere in mine mi-a luat mult sa descopar asta... sterge balariile care nu iti trebuie din C, succes garantat

| SoulReaver explică:

@ stefjeff: balacarii cum ar fi? Windows-ul e instalat nou azi l-am instalat am doar google chrome-ul si messenger-ul
@aiuritulpunctro: praf nu are l-am suflat, condensatori umflati am verificat nu se vad stiu ca la condesatori umflati merge greu placa de baza (nu e cazul) am sa incerc memtest-ul daca mai face fite. mersi