| mitsufball a întrebat:

intampin urmatoarea problema cand vreau sa deschid pc-ul. Cand il deschid Imi apare urmatoarea eroare : "BOOTMGR is compressed "
"Prees Ctrl+Alt+Delete to restart"
Am cautat in bios sa vad poate pot face ceva de acolo si la performance imi apare urmatorul lucru : " Warning : Please clear CMOS if system no disply after overclocking "
Ofer funda cui ma ajuta!

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Refa windows-ul

| mitsufball explică (pentru adriangabor92):

L'as reface, dar dvd-writer-ul nici nu imi citeste cd-uri... Si stick de 4 gb n-am gasit sa bag windows 7.

| traveler a răspuns:

Imediat dupa ce iti apare ecranul negru (bios) apasa repetat la o secund tasta F8.Astfel intri in safemode si poate dezinstalezi chestia ce a stricat windosul tau, joc, program etc Bafta.