| Maryusynho a întrebat:

Intentionez sa-mi schimb telefonul. sI as dori sa cumpar un smartphone cu android, wi-fi, touch. Inedit pentru aplicatii si trafic pe internet. Bugetul ar fi de pana in 700 lei. Si v-as ruga sa imi dati idei de telefoane care, chiar merita cumparate. Mersi anticipat :*

2 răspunsuri:
| lucian007 a răspuns:

Samsung galxy mini

| AndreiTca a răspuns:

Eu recomand cu caldura Samsung galaxy Apollo (i5801). Ieftin si ultra-bun, cu un super-design. Mai multe detalii aici : http://www.gsmarena.com/samsung_i5801_galaxy_apollo-3432.php. Eu am varianta silver/gri si sunt ultra-multumit de el.