| PrimeTime a întrebat:

M'a pus dreaku sa instalez windows 8 consumer preview...Cand am citit am vazut ca il testezi straight face. Si am crezut ca il poti scoatestraight face. Dar dupa ce ma uitam la el a inceput sa ma enerveze. Am cautat pe net cum il dezinstalez in care imi arata un tutorial video Logic sa ascult ceva nu imi mai merge straight face. Si acolo imi arata un program EasyBcd si acolo cauti windowsul 8 si il stergi dar am dat peste ceva straight face Nu imi mai gaseam windowsul meu cum arata in tutorial Va rog urgent ajutati-ma sa revin la windows xpstraight face.

Răspuns Câştigător
| sweetdyana18 a răspuns:

Pai nu ai CD-ul cu celalalt windows?
bagi in unitate si instalezi XP... happy

| PrimeTime explică (pentru sweetdyana18):

Incercai si cand bag cd'ul sunt 4 butoane si unde e butonul de install windows xp nu e disponibil posibil ca e deja instalat nu stiu...straight face

| PrimeTime explică (pentru sweetdyana18):

Incercai si cand intru pe cd butonul install windows xp nu e disponibil posibil ca e deja instalat?straight face Nu stiu:-

4 răspunsuri:
| kraiova00 a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa revii la xp... doar daca il bagi din nou. aceeasi problema o am si eulaughing dar mie nu imi merge nici placa audio de cand l-am bagatlaughing va rugam sa ne ajutati

| RebecaVonTragedy a răspuns:

Bvo tie daca ai facut astalaughing