| yoyoalecs a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un program? As vrea unul cu care sa vad doua clipuri full screen, fiecare cu jumatatea lui de ecran.Mai exact vreau sa ma uit la doua meciuri odata, sa dau full screen si unu sa fie pe o jumatate si unu pe cealalta. FUNDA!

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Split screen in Maxthon, ai un plugin care face asta si in Chrome.

| yoyoalecs explică (pentru GabiDumitrescu):

Mersi...dar mi-ar trebui in IE...pentru soptcast

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru yoyoalecs):

Maxthon are si engine de IE, deci ar tb sa mearga.

| yoyoalecs explică (pentru GabiDumitrescu):

Ai putea fi un pic mai explicit...sa-mi explici pas cu pas ce trebuie sa fac...ms

| yoyoalecs explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu...mie imi trebuie ceva pentru IE

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru yoyoalecs):

Deschide doua instante de IE si tine-le in cite juma' de ecran... Sa mor de inteleg de ce se omoara lumea atit cu rahatul ala de Sopcast, dar nah... daca vrei sa suferi, sufera, nu te pot opri eu. sad

| yoyoalecs explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca ai conexiune buna la net..merge bine..plus ca.da-mi tu un flash sau ceva cu digisport hdwinking...oricum..nu e ce vreau eu..cand dau full screen vreau sa imi imparta ecranul in doua..in stanga un meci..si in dreapta altul

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru yoyoalecs):

Televiziunea in general, 99% din canale, e pierdere de timp si spalare pe creier. Ce vrei tu ar merge direct in TV cu PiP sau cu un tuner, cred. Asa, cum zici tu cu Sopcast, cred ca ar merge sa deschizi doua IE-uri, cum ziceam mai sus, dar nu bag mina in foc. sad