| Maddly a întrebat:

Mi-a disparut bara Start de jos si mi-a aparut sus. Cum fac sa imi apara din nou jos? Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Exact acelasi lucru mi s-a intamplat si mie ierilaughing))
Duci sageata pe partea libera de pe bara, tii apasat si o duci jos. E simplu.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Vezi poate e setata pe "auto hide" si apare doar in momentul in care treci cu mouse-ul peste ea. Daca este auto-hide, click dreapta pe ea cand iti apare, si ai acolo la Properties, auto hide taskbar. Debifeaza si ar trebui sa fie ok.

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

E simplu, da click dreapta pe bara, debifeaza casuta Lock the Task Bar, mut-o si apoi da iar click dreapta si bifeaza aceeasi casuta