| LaurMicutul a întrebat:

mi-a spus un prieten la scoala ca exista o aplicate pentru calculator adica pe calcuator si cu aceea aplicate iti descarci jocuri de android ca de exemplu el sia descarcat pou eu as vrea jocul Deer Hunter 2014 dau funta

Răspuns Câştigător
| xCrAzYx a răspuns:

Dar poti sa-l descarci direct dupa telefon daca esti conectat la o retea wifi...prin android market este mai simplu...doar iti faci un cont

| LaurMicutul explică (pentru xCrAzYx):

Of,nu ai inteles intrebarea eu vreau o aplicate pe calculator ca sa ma pot juca pe calculator ce ma joc pe android acum intelegi?

| LaurMicutul explică (pentru xCrAzYx):

Gata am gasit-o totusi mersi ca m-ai ajutat iti dau tie funda happy

3 răspunsuri:
| LaurMicutul explică:

·Funda pardon