| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca am pus intrebarea la categoria potrivita...
Voiam sa va spun ca de curand mi-am luat un Samsung Galaxy S3 ( nu mini ), dar mi-am dat seama ca este o replica. O replica are wireles / wi-fi? Dau funda, si vot la celelalte raspunsuri.winking

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

DA, sunt si replici cu wireless. De ce crezi ca e replica?

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Pai: camera nu vede prea bine, pe spate, Samsung nu este scris cum trebuie ( se poate dezlipi, e un fel de autocolant ). Adica semnele unul fake. El are programul wlan, dar cand apas pe el, spune ceva gen "Opening, plase wait", dispare si nu se mai intamla nimic.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Are normal! Da cum ai ajuns la concluzia ca e replica?

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Am scris si mai sus... La raspunsul lui sltlp