| anaely a întrebat:

Buna TPU parinti mi-au cumparat un monitor si acum as vrea sa-l folosesc pe post de televizor iar cei de la focussat mi-au spus ca daca gasesc un cablu de iesire pentru aparatul lor nu va fi nicio problema. Stiti de unde as putea achita un asemenea cablu?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Cabluri de orice fel gasesti la Altex, Media Galaxy, Flanco sau la magazinele de calculatoare. Important e sa stii ce mufa de iesire ai la decodor si ce mufa de intrare ai disponibila la monitor.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde ce cablu ai nevoie SCART sau HDMI.

O poza cu spatele decodorului de la focus sat ar fi de ajutor.

| K0sti a răspuns:

Achita?