| zinsi a întrebat:

Buna TPU poate cineva sa ma ajute? de 30 de minute cand ascult ceva se aude un ciudat... un fel de white noise...la fel mi se intampal si cu castile
plzz help

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Verifica in spate toate conexiunile, desi nu cred sa fie asta cauza. Mergi la setarile audio : click dreapta pe difuzorul din bara de langa ceas si ia toate setarile la rand, sa nu fie ceva in neregula.
Mai poti incerca sa dezinstalezi driverul audio si sa-l instalezi la loc. Daca ai placa audio separata si nu on-board, verifica daca sta bine in slotul ei, eventual poti sa o scoti, sa aspiri putin praful si s-o asezi la loc.
Succes!