| OaNny05 a întrebat:

revin cu o noua intrebare! Imi puteti spune va rog un program de pus muzica intr-o filmare dar sa nu fie windows movie maker? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Se poate cu camtasia studio(trial 30 de zile):
http://www.techsmith.com/camtasia.html
Succes

| OaNny05 explică (pentru DeyCj):

Clipul pe care il realizez cu ajutorul acestui program il voi putea posta pe youtube de exemplu?

| DeyCj a răspuns (pentru OaNny05):

Direct din producție.Are și setarea cu produce and share(on youTube).E soft dedicat profesioniștilor în general cu licența de 130 de lire, dar mănuiesc că nu îl vei folosii numai o dată de doua ori, de asta ți l-am recomandat.

| OaNny05 explică (pentru DeyCj):

As dori daca se poate sa imi spuneti daca acel clip video il pot pune pe facebook?

| DeyCj a răspuns (pentru OaNny05):

Dacă este în format flv(adică flash), și facebucile permite încărcarea de conținut multimedia, da se poate. Daca nu poți posta link-ul clipului.

5 răspunsuri:
| Ombi a răspuns:

Sony Vegas, Camtasia, Virtual dub,