| zMaddy a întrebat:

Scuze de categorie, dar poate sa-mi spuna si mie cineva de ce atunci cand vreau sa descrc o poza sau o melodie pe telefon de pe net imi spune ca descarcarea a esuat? Am un telefon Samsung galaxy y pro young si il am de 2 luni.Cine gaseste solutia care ma ajuta primeste

Răspuns Câştigător
| JASMYNA88 a răspuns:

Pai trebuie sa ai o setare care sa te lasa sa schimbi locul de stocare!

3 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Cel mai probabil memoria telefonului e full, adica plina, sterge ca sa faci loc liber, cu cativa mb mai multi ca acel fisier care incerci sa il descarci

| JASMYNA88 a răspuns:

Pai poate ai memoria pe vcare ti se salveaza fisierele plina. incearca sa mai stergi din ele sau le muti pe card

| zMaddy explică (pentru JASMYNA88):

Nu e plina.Problema e ca orice joc descarc sau ceva de genu nu imi intra in card.Si asa mi-a facut de cand l-am luat :/

| JASMYNA88 a răspuns (pentru zMaddy):

Pai trebuie sa ai o setare care sa te lasa sa schimbi locul de stocare!