| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi repede daca stiti cum se rezolva, Am un sistem 2.1 TRUST, de 2 zile nu mai mi se aude decat o boxa si cealalta foarte incet si baraie,Bassu e perfect nu e nimic, am inversat mufele de la intrare, le-am shimbat dardegeaba nu stiu ce are, Va rog spuneti-mi urgent un raspuns ca ma omoara mamalaughing

2 răspunsuri:
| GrE3n a răspuns:

Ai umblat la sunet cumva?
Acolo in bara ai sunetul dai dublu click pe el si acolo sus la balance uitate sa fie toate la mijloc apoi o sa mearga

| dariusel a răspuns (pentru GrE3n):

Sunt toate La Mijloc,, problema a aparut dupa ce :am facut curat in birom si am scos pc si boxele deaolo sistemul 2.1 trust tytan nu l-am mai oprit de 2 zile, si nust ce m mancatlaughing sa-l pun in fata aerului conditionat,,, laa-m conectt la pc dupa 30 de min cand am terminat curatenia in biroulaughing, iar cand am dat drumul la muzica se auzea doar bass-ul si un satelit, cealalt se auzea foarte incet si baraia muzic se auea csi cum nu duce boxa sau e prea min mplificatorul,,, baraia,, nu stiu care ar fi problema,, aa ereasauit am mai adaugat 2 sateliti e langa ai sistemului trust 2.1 tytan, i-am legat + cu + si -cu - si am bagat Mufele in subwoofer,, oare de la asta sa se fi striat? dar cum ca inainte sa opresc pc mergeau toate 0k, am bagat si la dvd dar tot asa baraie aia mmica si se aude ff incet, Firile nu se ating am verificat 100%
VA ROG DACA STITI CE ARE SI CUM SE REZOLVA ZICETI-MII La id :bogdy_boss77