| NunDots a întrebat:

TPU!

Vreau sa aflu cum e posibil sa imi dezinstalez un program din Control Panel, din moment ce atunci cand dau Uninstall, imi spune ca trebuie sa astept pana un alt program e dezinstalat.

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Da-i restart la PC apoi instaleaza programul iObit Uninstaller si cu ajutorul lui dezinstalezi ce programe vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci si instalezi programul de dezinstalat Geek. Deschizi Geek, cauti acel program in lista, dai click dreapta pe el siapoi force removal. Dupa ce dezinstaleaza in forta, mergi in folderul unde a fost instalat acel program de regula C/program files si stergi orice apartine de acel program dezinstalat.