| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi actualizez versiunea la Firefox si nu imi merge. Am descarcat setupul, dau click pe el, dau Run apoi imi apare casuta "extracting", iar apoi dupa ce casuta dispare, nu imi mai apare nimic. Ce sa fac?
P.S. : Nu imi merge sa imi actualizez versiunea Firefox direct din Browser [la pornire], asa ca am descarcat-o.

2 răspunsuri:
| costygcx a răspuns:

Dezinstaleazal prietene si instaleaza-l din nou ca isi ia singur tot ce-i trebuie.

| UndeadEnigma a răspuns (pentru costygcx):

Bun. Il dezinastalez, iar apoi cu dracu il instalez daca instalerul nu merge. GENIUS.