| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon dintre cele 2 Samsung S5230 Noble Black vs Samsung wave 575 care este mai bun mai durabil tinand cont ca vreau sa il iau la liber fara nici un fel de abonament.
Astept pareri si daca se poate sa imi lasati si preturile la cele 2.

2 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Eu cred ca Samsung Wave 575 este ok. Am mai avut un telefon exact la fel, insa alt model de Wave (wave 525). Este durabil, face poze destul de bune, insa nu te astepta la performanta.
Uite si un pret:
http://bbgsm.com/product_info.php?products_id=481

| mami114 a răspuns:

Frate intra pe WWW.telefonultau.ro si scrie acolo ce telefon doresti si iti da un filmulet cu toate avantajele, dezavantajele si pretul poti sa ti-l iei direct de acolo pentru ca sunt si mai ieftine! imi dai funda?