| doareustreet a întrebat:

Buna TPU vreau sa îmi cumpar componente noi in pc de gaming dar am un monitor de prin 2007 lcd 1280x1024 si as vrea sa stiu daca afecteaza cu ceva jocurile posibil sa sacadeze?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Monitorul nu afecteaza cu nimic jocurile, daca iti merge sacadat nu este de la monitor, sar dupa ce iti vei lua componente mai noi si mai bune vei vedea diferenta. Eu am un monitor de prin 98 si nu imi merg jocurile sacadat deloc, iar componentele nu sunt de 1000 de lei sau foarte scumpe!

| VladyXR a răspuns:

Daca cumperi gaming ultra sau mediu iti trebuie macar un monitor hd sau fullhd, ca asa vei vedea fps mic, sacadat ori nu se va porni.

Răspuns utilizator avertizat