| Vlad_Bogdan_1996 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr un smartphone cu ecran mare dar ieftin. Am vazut de curand Orange reyo genul asta de 5 inch as cauta dar ieftine. dac imi puteti spune doar produsele de minim 4.8 inch. Cel mai ieftin produs cu ecranul mare va primi funda multumesc. Sa fie in afara de nikia deoarece nu imi place androidul oricum au ecran mic. Suma sa nu depaseasca 750 de lei.

4 răspunsuri:
| Stufii a răspuns:

Deci tu vrei un ecran mare... Ok
http://www.emag.ro/......DFB1VBBBM/

Asta are ecran de 4.7 dar e un telefon finut si are niste specificatii modeste zic eu:
http://www.emag.ro/......DRVVLBBBM/
Sper ca am ajutat! Daca nu-ti plac sau daca ai vreun viciu, iti doresc noroc in cautarea altora.

| TurboBlaster a răspuns:

Primadata gasesteti ce telefon iti place, dupa ia uitate la componentele sale si daca sunt bune ti-l recomand pe acela
sper ca ti-am fost de ajutor, o seara cat mai placuta!

| Vlad_Bogdan_1996 explică (pentru TurboBlaster):

Ce raspuns e asta frate. Eu vreau modelul sal stiu ca asa la caracteristici ma uit si pe net ca gasesc, slava cerului. Daca chiar as vedea un tel sa-mi placa din prima nu mai intreb pe nimeni daca e bun.

| TurboBlaster a răspuns (pentru Vlad_Bogdan_1996):

Bine,am vrut doar sati alegi un telefon cat mai PERFORMANT, inchi nu prea conteaza dar in fine cum doresti