| Pavell a întrebat:

Cum fac sa imi apara locul de munca pe profilul de Facebook? In categoria "despre" apare ca am pus eu acolo, dar pe profil nu apare...

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe pagina ta, apesi acolo unde scrie (sus) Bercea sau Pavel sau impreuna, nu stiu cum ii la tine si-ti apare locul unde ai pozele si prietenii. Tot acolo scrie si "Despre". Apesi pe butonul ala (asa se numesc: butoane) "Despre si-ti apar in stanga mai multe butoane: "Prezentare generala", "Serviciu si studii", "Locuri in care a trait", etc. Apesi pe butonul "Serviciu si studii" si apesi butonul cu + in el pe care scrie "Adauga un serviciu".

| Pavell explică (pentru Salontanul):

Am facut asa de mult dar nu mi-a aparut pe profil....in despre apare dar nu si pe profil...

| Salontanul a răspuns (pentru Pavell):

Atunci nu stiu ce-i problema la tine. Ce Windows ai? E vorba cumva de telefon?

| Pavell explică (pentru Salontanul):

Am windows 8 dar nu are importanta ce windows este si de pe ce ma loghez...trebuie sa apara oricum, dar nu imi pot da seama de ce nu apare

| Salontanul a răspuns (pentru Pavell):

Eu acum am fost mai atent la raspunsul tau. In "Despre" trebuie sa intrii. In domeniul IT daca n-ai curiozitati nu reusesti. De ce n-ai intrat in "Despre" ca acolo am spus si eu ca apare?

| Pavell explică (pentru Salontanul):

Am intrat de pe mobil si am bifat o casuta, dar pe pc nu aparea nimic si acum apare cum vreau eu

| Axelrunda a răspuns:

Salut, eu mi-am facut acum un cont nou de Facebook pentru intrebarea ta. Am intrat la despre si acolo imi apare un + mare in dreapta caruia scrie :,, adauga un serviciu''