| razvy4ever a întrebat:

Buna tuturor, am o problema cu internetul...eu am internet de la telekom...dar de aseara nu imi mai merge...sunt aprinse doar primele doua beculete albe...cel de-al treilea "online" nu se mai aprinde, ce sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Scoate modem-ul din priză și apoi pune-l la loc.da©a led-ul de on line tot nu se aprinde sună la serviciul clienți de la Telekom.Succes

| itsoft a răspuns:

Telefon la ei si vezi ce iti spune asa nu poti umbla tu de unu singur. Este probabil ceva de la ei