| Alexei69 a întrebat:

Buna tuturor, am o problema cu Yahoo! Messenger. Il pornesc, dau Sign In si nu ma pot loga nici cum si imi zice in felul urmator : " We can't sign you into Yahoo! Messenger because you might have a connection problem..." Vreau sa mentionez ca aseara am reinstalat programul si a functionat...dar e aiurea sa instalez programul ori de cate ori vreau sa ma loghez.Am Wireless la laptop.

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Incearca sa te loghezi pentru inceput dintr-un browser deschizand yahoo.com si apoi din icoana. thumbs up