| Alle_2299 a întrebat:

De curand am primit o tastatura LOGITECH G15 din Danemarca ...problema e ca nu imi functioneaza "shift-ul" si nu pot pune emoticoane, semnul intrebarii etc. si cand apas "C" mi se activeaza "CAPSLOCK-UL" cand apas "Z" ia comanda de la "Tab" si tot asa sad
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| floryFlor3ntyna a răspuns:

Ai incercat sa-i scoti butoanele? daca nu merge nici asa trebuie sa o duci la reparatbig grin

| andreutz99 a răspuns:

Pai este o defectiune trebuie sa o duci la cineva care se pricepe

| S3bY_4165 a răspuns:

Pai nu stiu ori trebuie reparata ori este din danemarca si is schimbate butoanele