| Mihaigame13 a întrebat:

Buna tuturor, de mult timp am o nelamurire in privinta laptop-urilor. In scurt timp imi voi cumpara unu si habar-nam dupa ce criterii sa aleg. Adica nu vreau sa-mi cumpar unu si dupa sa regret ca am facuta. Va rog sa-mi spuneti cei care se pricep. Dupa ce anume trebuie sa ma axez in privinta alegerii unui laptop.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

In functie de ceea ce vrei sa faci cu el, si alegerea difera foarte mult.

Daca nu stii de ce il iei, mai bine nu il lua o perioada cat mai apuci sa citesti si sa intelegi la ce este bun.

Poate o sa ajungi la concluzia ca nici nu iti trebuie asa ceva si ca pentru tine o tableta e mai potrivita. Sau laptop. Sau calculator de birou. Sau all in one...

Raspunsul sta la tine. In documentarea ta...

| gelu1970 a răspuns:

Il alegi in functie de utilitatea ce o sa-i dai. deci intai gandeste la ce o sa-l folosesti: uz domestic, scoala, jocuri, etc. apoi in functie de asta poti cere o parere.

| Mihaigame13 explică:

Cristimihailov, cred ca stiu de ce anume intreb. Am nevoie bineinteles. Nu stii sa citesti? Sau nu intelegi sensul cuvintelor. Ai o problema cu singurul neuron pe care il mai ai.