| lungudragos a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! cat de repede posibil. Am o intrebare.In ultimul timp, cand deschid calculatorul imi apare un patratel minuscul in stanga sus chiar in colt, si se aude sunetul deschiderii unui folder. imi puteti spune care e cauza? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP.Aici spune-mi ce programe ai bifate si o sa-ti spun ce sa debifezi ca sa iti dispara patratelul acela de pe desktop. foloseste functia RASPUNDE din dreapta raspunsului meu.
Bafta!

1 răspuns:
| GuessWhoIAm a răspuns:

Poate sa fie un programel instalat aiurea sau un mic virus... sfatul meu e sa te uiti in control panel si sa dezinstalezi ce nu prea iti e folositor...sau daca nu da`i un format la pc! bafta!