| AlexandraN21 a întrebat:

Bună! Vreau să fac transfer între 2 telefoane Apple. Aplicația bancară se poate folosi pe noul telefon sau trebuie să mă duc la bancă?

8 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Ce aplicație e?
Pentru că unele precum Bt sau BRD (din ce știu eu) pot fi configurate și de acasă.

| AlexandraN21 explică (pentru Hyperion7):

Am aplicația de la BRD

| Hyperion7 a răspuns (pentru AlexandraN21):

Poți să o configurezi singura
Descarci aplicația You Brd și apeși pe butonul configurează aplicația, nu cea cu token și de acolo sigur te descurci

| AlexandraN21 explică (pentru Hyperion7):

Mersi mult ca mi-ai spus! Este de mare ajutor!

| Hyperion7 a răspuns (pentru AlexandraN21):

Cu drag!

| PaulAdrian17 a răspuns (pentru Hyperion7):

La Raiffeisen merge acelasi lucru?

| Hyperion7 a răspuns (pentru PaulAdrian17):

Nu știu, nu am cont la dânșii, poți vedea daca ai posibilitatea, asta daca ai cont la ei.

| AkanNebolous a răspuns:

Se poate folosi, o poți configura pe noul telefon...