| Zuuu a întrebat:

Buna happy. Vreau sa imi cumpar un telefon cu touchscreen, cu multe optiuni, dar nu foarte complicat.As vrea ca bateria sa tina cel putin 1 zi 2 pentru ca de exp. Lg optimus black tine 6-8 ore sad. as vrea sa aiba si un design destul de dragut, adica sa nu fie patratos(cu colturi) sa fie mai "rotund". Dau fundita celui care imi da cele mai frumoase telefoane. :*

10 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy S Plus. Este un telefon superb, cu un ecran super amoled, iar filmuletele de pe youtube sau filmele se vad extraordinar. Am vazut un Galaxy S si este super. Acesta ar trebui sa se miste mai bine dupa imbunatatirea procesorului si durata bateriei mai mare care la acesta este de 1650 mAh.

| RMihai a răspuns:

Oh domne, baterie care sa tina o zi sau 8 ore, suntem in secolul vitezei laughing Nokia semnal+baterie cu durata de viata mai lunga

| GW1521 a răspuns:

Vai, nici n ustii cat de frumos este LG optimus black, are atatea optiuni incat o sa ramai uimita. Pe mine bateria ma tine 1 zi si jumatate dupa ce i-am formatat-o.

| AlexTheSpecialOne a răspuns (pentru GW1521):

Nu conteaza formatare la telefoanele de ultima generatie numai trebuie formatata bateria eu mi-am cumparat un iphone4 m-am interesat si, si la shop mi-a spus asta ''ca la telefoanele de ultima generatie numai trebuie sa te stresezi sa formatezi fateria...''

| Florina_6341 a răspuns:

Samsung s5230

| sabatuzs a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Samsung corby e foarte dotat.la indemana si ii tare

| lisylsy a răspuns:

Salut, eu iti recomand ceva cu android simplu si dragut si il poti personaliza cum vrei cu ajutorul aplicatiilor care le gasesti din belsug..sunt multe in gama Samsung galaxy si unele foarte accesibile ca pret, de ex
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_pocket_s5300-4612.php

| Zuuu explică:

Cristi,am vazut e superb telefonul, dar ma sperie gandul ca bateria tine 6-8 ore.

| Zuuu explică:

Pai am inteles ca telefoanele acestea noi nu tin foarte mult, de aceea am scris 1 zi 2 dar asta cel putin.

| Alexica2011 a răspuns:

Pai zi si tu un pret man la cat ai vrea uite aici iti dau un telefon cu design dragut cu dotari bune http://vanzari-gsm.ro/....../index.php + baterie buna!