| akind a întrebat:

vreau sa imi fac un nou cont pe Yahoo sau Gmail si de data aceasta vreau cu numele meu complet, si, din pacate nu mai sunt disponibile. stiti vreo metoda prin care as putea sa le recuperez? sau ceva de genu asta? ma indoiesc ca se poate, dar...

Răspuns Câştigător
| Psihologul a răspuns:

Ai dreptate, nu se poate. Din moment ce cineva si-a facut cont cu numele respectiv nu se poate decat daca persoana hotaraste sa-si sterga contul.
De ce nu incerci numele tau si o combinatie de cifre? sau Anul tau de nastere, sau ziua.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scrii pe google.ro si scrii yahoo mail si dai pe prima acolo scrii create new acoont si dai siti faci cnt nou bine sa faci asta euam8ani doar da am mess eu sunt hecar da nu tesperia no sa intru pe calculatoru tau bine hai ca trebuie sa plec si sa faci asta daca nu sti o sa-ti raspund eu