| MHems a întrebat:

Vreau să-mi iau un telefon nou. Ce alegere ar fi cea mai bună dintre: Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S III Mini şi HTC One S? Dacă se poate puteţi lăsa şi argumente. Ofer fundă, mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

Cel mai bun telefon dintre toate 3 este acesta: http://www.mediadot.ro/......amic-black
De ce? Procesorul de 1.5 ghz dual core, GPU bun, 1GB ram, Super Amoled display, 8MO la 1080p.

Iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de configuratie.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, te rog, nu ezita sa ma cauti.

Sanatate si bafta!

6 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

SII - are destule optiuni, insa gasesti usor la un pret convenabil. Restul sunt mai scumpe si oricum se vor devaloriza foarte rapid, investitiile in telefoane sunt cele mai proaste happy

| KinekT a răspuns:

HTC one S este cel mai performant:
procesor de 1.5 ghz dual core in timp ce s3 mini are 1 ghz dual core iar s2 are 1.2 dual core
un gpu bun
1 gb ram
super amoled display.
8 mp la hd 1080 p

deci mergi pe HTC one s

| Alle57 a răspuns:

Si eu vreau sa imi iau si cred ca imi iau S II pentru ca are camera mai buna [si cea principala si cea secundara] ecran mai mare pentru jocuri si net. Si mie tot acesta mi-a fost recomandat. Acum depinde si ce iti doresti sa aiba etc. Succes. Funda?batting eyelashes

| AndreiKLM a răspuns:

Samsung Galaxy S III este foarte bun.

| PredatorXXL a răspuns:

Eu spun ca HTC One S si S II. S II e mai vechi deci ai incredere in el! Dar un S III e putin mai nou (Nu chiar sad! ) si nu poti sa ai incredere in acel telefon pentru. ca poate are niste crashuri! Intelegi ce vreau sa spun nu?