| Celestyan a întrebat:

Am o problema la laptop: nu pot sa misc touchpad-ul in timp ce scriu. Am cautat solutii pe net dar trebuia sa intru in palmcheck si sa reglez acolo, problema e ca eu nu am gasit palmcheck ci doar palmtracking iar daca reglez palmtracking-ul tot nu imi merge. Am windows 7, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Updateaza driverele la touchpad de la producator si de nu merge cumpara un mouse ca sigur nu vei mai avea probleme

| Celestyan explică (pentru Beres_Andrei_1982):

Nu sunt sanse sa mi se strice laptop-ul daca instalez drivere?

3 răspunsuri:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Nu pentru ca le cauti la producator pe modelul care il ai iar in cel mai rau caz reinstalezi windowsul