| Paul_Samuel_1999 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, de ce nu imi merge touchpadul la laptop? Am instalat toate driverele si nimic, daca intru in setari si scriu touchpad nici nu imi arata ceva, ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Touchpad-ul este detectat in device manager?
Esti sigur ca nu este dezactivat din BIOS?

| Paul_Samuel_1999 explică (pentru PainTech):

Nu nici in taskmanager nu e detectat ma poti ajuta, nu ma pera descurc in bios

| Paul_Samuel_1999 explică (pentru Paul_Samuel_1999):

(prea) Si am mers in bios era touchpadul pe advanced l-am dat pe basic si merge dar, acum nu mai merg chestiile alea cu 2 degete pentru scroll sau 3 degete pentru Task View

| PainTech a răspuns (pentru Paul_Samuel_1999):

Pentru acelea ar trebui sa ai acum opțiuni în setări / control panel.

| Paul_Samuel_1999 explică (pentru PainTech):

Nu am...