| bunny112 a întrebat:

Am pe skype pe cineva care nu stiu daca mi-a acceptat cererea de prietenie dar banuiesc ca da, insa acolo la cerculetul acela unde arata daca este online imi apare un semnul intrebarii. Stie careva de ce. Multumesc

7 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu ti-a acceptat cererea inca. Cand o sa ti-o accepte o sa apara ori Busy ( rosu ) ori away from keyboard a.k.a idle ( galben ) ori... online ( verde ) sau alb ( offline ), ultimul aplicandu-se si daca iti da block.

| bunny112 explică (pentru Ineys):

Da imi arata citi prieteni are, tot. inainte imi spunea ca utilizatorul nu si-a pus la dispozitie datele pentru mine. insa acum imi arata

| Ineys a răspuns (pentru bunny112):

Incearca sa-i dai un mesaj. Daca iti apare un cerculet albastru care se invarte continuu langa mesaj timp de cateva minute e clar ca nu ti-a dat accept sau ti-a dat block. Daca mesajul se trimite imediat, si cerculetul apare repede inseamna ca ti-a dat accept. Probabil te-o fi sters din lista din greseala?

| bunny112 explică (pentru Ineys):

Daca ma sters ai va aparea mesajul?

| Ineys a răspuns (pentru bunny112):

Posibil, nu stiu sigur. Dar cel mai probabil cred ca da. Mesajul nu-i va aparea doar daca ti-a dat block.

| LostInPark a răspuns:

Te-ai indragostit de el sau o sa faceti doar sex? ca altfel nu stiu cum de-ai pus aici intrebarea.

| bunny112 explică (pentru LostInPark):

Este problemea ta de ce am pus eu aceasta intrebare? happy