| anonimuldepetpu a întrebat:

Bună ziua! Am probleme cu căștile (E-boda Thunder Sound), una din căști nu se mai aude. Mi-a mai facut astfel de probleme diverse, dar si-a revenit singura sau nu știu cum am descifrat eu solutia. Una din casti nu se aude. Ambele sunt conectate la telefon. Casca dreapta insa, desi pot interactiona cu ea (opri muzica, schimbat sonorul etc) nu se aude pur si simplu. Nu stiu cum sa remediez asta. Vreo propunere? Pe langa asta, stiti cumva de unde pot cumpara dopuri pentru castile astea? Le-am rupt pe cele potrivite mie si le-am pus pe cele mai mari, doar ca tot ies din ureche. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Probabil că s-au înfundat cu ceara din ureche(am pățit și eu asta) și le-am curățat zona aia cu o periuță, cat despre dopuri, nu te pot ajuta.