| blueangel99 a întrebat:

Am si eu o intrebare: am foarte putin spatiu liber in partitia C (3GB din 9). Faza e ca, uitandu-ma azi in lista cu programe am gasit programul ATI Parental Control&Encoder, care ocupa cam 4GB. Intrebarea mea este : la ce e uitil acest program? Se intampla ceva rau daca il sterg?

1 răspuns:
| suffarstar a răspuns:

Ala e placa video. Nu-l dezinstala. Sterge tot de pe desktop si din my documents. Si data viitoare cand iti faci windowsul pune mai mult in C.