| SGTchampion a întrebat:

Vreau sa cumpar castiile Wireless Gaming Headset G930, insa in Romania sunt f. scumpe (700-800 lei). Insa, pe Amazon sunt 120$. Pot comanda de pe Amazon? Sau ei nu livreaza in Romania? Daca da, cum voi plati la sosirea coletului, In dolari sau lei. Daca in lei, va depinde de cursul valutar?

Răspuns Câştigător
| MarianAlex112 a răspuns:

In orce caz mai eftine decat in Romania. trbue sa platesti transportul cam 15E dar te duce cam la 500 lei total.
nu la 800

1 răspuns:
| MarianAlex112 a răspuns:

Si platesti la sosire