| Covi a întrebat:

Azi am incercat sa schimb placa video veche cu una noua. Dupa ce am pus-o am vrut sa o testez. La pornire imi apare la monitor: No signal si intra in stand by. Mentionez ca nu se aude beep-ul specific la pornire. Ce poate fi? Funda+vot big grin

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Nu este recunoscuta si nu continua bootarea. altfel ar fi bipait si ar fi ramas tot in standby. sigur a fost montata bine si placa este buna?

1 răspuns:
| Covi explică:

Multumesc de raspuns. Era un GB de ram pus necorespunzator. sigmanet va primi funda + vot.