| Windwalk3r a întrebat:

Buna ziua! Contul meu de Instagram a fost spart, iar recuperarea acestuia nu functioneaza (nu merge identificarea prin video sau recuperarea ei printr-o alta modalitate).
Daca tot nu am acces la acel cont, vreau ca el sa fie sters. Am tot incercat sa il raportez de pe alte conturi in vederea stergerii lui, insa se pare ca nu incalca nicio regula a instagramului.

Stiti cumva ce tip de report ar trebui sau dau sau ce sa fac pentru ca el sa fie sters?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca trebuie sa alegi acolo la report, atat tu cat si altii, ca ti-a furat identitatea.