| AlexandraN21 a întrebat:

Buna ziua! Cum pot sa instalez aplicații pe TV dar care nu sunt preinstalate in el?
Și cum conectez telefonul la tv de exemplu pentru a urmări filme pe HBO MAX?

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Care e modelul televizorului? (asta ne ajuta sa aflam ce fel de sistem de operare are, dar cel mai mult AR AJUTA daca ne-ai spune tu numele sistemului de operare si VERSIUNEA LUI)

Este SMART-TV?
(Insa chiar si in acest caz, iti pot da exemplu de smartTV pe care e imposibil sa instalezi aplicatii, atat din Google Play, cat si din alta parte.)

| VoidEternal a răspuns:

Nu vrei să înțelegi că ai nevoie de un device extra?

| blackann a răspuns:

Exista stick-uri pe eMAG pentru asa ceva.