| denisamarc a întrebat:

Cum schimb tonul de apel la samsung galaxy fit?
sa nu va radetilaughing asta i singuru lucru pe care nu il stiu la el

2 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Daca nu reusesti asa cum a zis Anna_4533 incearca sa intri la profiluri (general silentios) etc si sa cauti acolo

| AnnaLuuv a răspuns:

Buna!
Depinde daca vrei sa schimbi tonul de apel cu melodiile date de el sau cu melodiile tale preferate.
Daca vrei sa schimbi cu tonurile date de el: Meniu-> setari->Sunet-> Ton de intrare apel si selectezi de acolo

daca vrei sa schimbi tonul cu o melodie de'a ta: Meniu-> fisierele mele-> Bluetooth si tii apasat pe melodia dorita. ti se va deschide un meniu unde vei selecta "seteaza ca ton de apel"

Sper ca te'am ajutat!:*