| Mihail01Johan a întrebat:

Buna Ziua, de mult mi-am făcut cont pe Snapchat, numai că, contul respectiv nu avea foarte multe detalii in afara de numele de utilizator și datele de pe hartasnaphceat sau cum s-or mai chema. Treabă este in felul următor,... Îți poate afla totuși Nr. De telefon sau adresa de email de pe snapchat sau sa îți spargă totuși contul respectiv,... Nu prea știu ce să spun, va rog daca, cineva poate să mă sfătuiască. Mulțumesc Frumos!

3 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Daca e cineva care stie ce face, da! Daca numele de utilizator, este comun cu alte conturi (Facebook insta etc ), doar atat trebuie sa dea de tine, si tinand ca are harta, stie unde stai si confirma ca acolo esti tu. Daca e cineva super profi, doar ii trebuie sa afle unde stai ( folosind harta) si cu anumite programe si site-uri, iti sparge IP-ul si afla tot spargandu-ti wifi-ul

| Mihail01Johan explică (pentru SuNaM):

Și daca ar fi sa nu arat numărul meu de telefon sau adresa de email de fata cu unele persoane care sunt la prieteni in acceptare mai ales pe aplicație Snapchat

| SuNaM a răspuns (pentru Mihail01Johan):

Tot poate vedea. Gandeste-te doar ca daca iti are access la wifi, iti vede tie si toti celor ce s-au conectat toate datele pe care le-ai folosit cu acel wifi ( username, parole, carduri, ce ai scris etc )