| WADS2000 a întrebat:

Bună ziua. Ieri am achiziționat un smartwatch de pe eMAG. Se mișcă foarte bine dar are un defect.
Are facebook, Twitter și whatsapp dar nu mă pot conecta. Când intru pe ele îmi da eroare. Menționez ca se numește smartwatch wb09. Va rog ajutati-mă.
FUNDA!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu ce? Solutia: trimite-l urgent inapoi. Ia legatura cu ei si spune-le ce are. Apoi faci copii dupa factura si garantie si pastrezi facura in original si garantia in copie. Astepti sa vina curierul si-i spui cu plata la destinatar.