| BlueScreen a întrebat:

Buna ziua TPU. am cumparat de curand un smart tv si intrebarea mea este daca pot inregistra un film/emisiune care este la televizor pe un stick/usb si daca da cum sau ce stick mi-ar trebui si cum trebuie sa procedez big grin funda!

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Nu ai nevoie de un stick anume ai nevoie doar de un stick cu o memorie flash de cel putin 4gb (asta ca sa poti inregistra o emisiune intreaga), iar ce trebuie sa faci tu nu e greu. Trebuie sa conectezi stick-ul in portul usb al tv-ului, dupa ce l-ai conectat uita-te atent pe telecomanda tv-ului, o sa vezi ca ia butoane multimedia pentru inregistrare